Kontakta oss

Fredrik Bertils

VD / Marknad / Strategiskt inköp

Telefon: 0281-202 39
Mobil: 070-601 62 90
E-post: fredrik.bertils@elmab.se

Ola Engman

Huvudplanering / Kundorder / Kundreklamationer

Telefon: 0281-70 99 88
Mobil: 070-330 92 30
E-post: ola.engman@elmab.se

Marie Aalhuizen

Ekonomi

E-post: marie.aalhuizen@elmab.se

Björn Hols

Avrop inköp / reklamationer

Telefon: 0281-70 99 80
Mobil: 072-699 66 34
E-post: bjorn.hols@elmab.se

Rickard Hellgren

Konstruktion

Mobil: 070-307 76 32
E-post: rickard.hellgren@elmab.se

Roland Unnis

Produktionsteknik

Telefon: 0281-66 95 10
Mobil: 072-669 66 32
E-post: roland.unnis@elmab.se

Henrik Heinstedt

Teamleader Svarv

Telefon: 0281-70 99 83
Mobil: 072-699 66 36
E-post: henrik.heinstedt@elmab.se

Tomas Persson

Teamleader Montage / Utleverans

Telefon: 0281-70 99 81
Mobil: 072-699 66 33
E-post: tomas.persson@elmab.se

Andreas Lindvall

Teamleader Svets

Telefon: 0281-66 95 11
Mobil: 072-669 21 88
E-post: andreas.lindvall@elmab.se

Stefan Bertils

Lager / Frakter

Telefon: 0281-70 99 82
Mobil: 072-699 66 43
E-post: logistik@elmab.se

  • Edvin Larssons Maskinteknik AB
    Källviksvägen 10
    791 52 Falun

Erik Björklund

Platsansvarig

Telefon: 023–241 64
Mobil: 070–654 54 47
E-post: erik@elmab.se

Kontakta oss